Aktuální sdělení a informace

Zde najdete aktuální sdělení školy. Jsme velmi rádi, že sledujete aktuální dění ve škole.

Kroužky na Pastelce 2014/15

Od školního roku 2014/15 Vám Pastelka nabízí prostřednictvím agentury KROUŽKY zapojení dětí do kroužků na naší škole.

Nabídka

Důležité informace

Fotky hledej ZDE.

Basket Pastelka

Dívčí basketbalovou akademii při Základní škole a Mateřské škole Mladá Boleslav, 17. listopadu 1325 provozuje basketbalový oddíl Basket Pastelka MB.  Pro děti je od první třídy připravena rozšířená výuka tělocviku. V první a druhé třídě se jedná o všestranné pohybové aktivity
a od třetí třídy nastupuje specializace na basketbal. Pod vedením školených trenérů se děti připravují a vzápětí účastní mistrovských basketbalových utkání v rámci kraje, ale i republikových turnajů. V rámci kraje dívky basketbalové akademie pravidelně obsazují medailové příčky s tím, že ve sbírkách klubu je i umístění na stupni nejvyšším. Je samozřejmé, že sportovní výkonnost je jedním z měřítek, ale hlavním cílem vedení školy i vedení klubu Basket Pastelka MB je zajistit dětem v dnešní počítačové době možnost zdraví prospěšných aktivit. Proto zveme dívky do našich řad. A vůbec není podmínkou, že to musí být od první třídy. Webové stránky oddílu Basket Pastelka MB jsou vám níže k dispozici.

Jste zde: Home Informace pro žáky a rodiče Aktuální sdělení a informace