Aktuální sdělení a informace

Zde najdete aktuální sdělení školy. Jsme velmi rádi, že sledujete aktuální dění ve škole.

Kroužky na Pastelce 2014/15

Od školního roku 2014/15 Vám Pastelka nabízí prostřednictvím agentury KROUŽKY zapojení dětí do kroužků na naší škole.

Nabídka

Důležité informace

Fotky hledej ZDE.

Školní psycholog

Školní psycholog je zde pro Vás i Vaše děti

Vážení rodiče,

v rámci školního poradenského pracoviště Pastelka máte nyní možnost využít
poradensko-psychologické služby přímo na vaší škole.

Nabízíme Vám a Vašim dětem následující služby:

Psychologické poradenství školní problematiky

·           potřebujete poradit s domácí přípravou Vašeho dítěte na vyučování

·           nastala změna u Vašeho dítěte v prospěchu či v chování

·           Vaše dítě má konflikty se spolužáky

·           objevují se neshody v komunikaci s učitelem

·           rádi byste zjistili profesní orientaci dítěti pro správnou volbu střední školy

Poradenství v osobních, vztahových a rodinných problémech

·           hledáte pomoc při řešení výchovných problémů Vašeho dítěte

·           hledáte pomoc při řešení osobnostních problémů dítěte – velká tréma, často

·           špatná nálada, konflikty se sourozenci a dalšími členy rodiny

Krizovou intervenci – psychologické vedení a podpora v těžké životní situaci

Podporu osobnostního rozvoje

·           rádi byste účelně rozvíjeli nadání dítěte

·           chcete podpořit zdravé sebevědomí dítěte

·           chcete u dítěte rozvíjet strategie zvládání zátěžových situací

Doporučení kontaktu na jiné odborné pracoviště

·           potřebujete odbornou pomoc a nevíte, na koho se obrátit

K individuální systematické práci s dítětem je vždy potřeba písemný souhlas zákonných zástupců.

Souhlas není nutný pouze pro případ jednorázových konzultací v rámci krizové intervence. Každý
školní psycholog se řídí etickým kodexem a je vázán mlčenlivostí. Veškeré poradensko-psychologické
služby jsou vám i vašim dětem poskytovány bezplatně.

Konzultaci je nutné objednati předem e-mailem nebo telefonicky.

Naším přáním je, aby naše vzájemná spolupráce vedla k prospěchu Vám i Vašim dětem.

Mgr. Zuzana Sedláčková

tel.: 326 327 623

Pracovní doba: pátek 11- 13 hod. nebo dle dohody

Basket Pastelka

Dívčí basketbalovou akademii při Základní škole a Mateřské škole Mladá Boleslav, 17. listopadu 1325 provozuje basketbalový oddíl Basket Pastelka MB.  Pro děti je od první třídy připravena rozšířená výuka tělocviku. V první a druhé třídě se jedná o všestranné pohybové aktivity a od třetí třídy nastupuje specializace na basketbal. Pod vedením školených trenérů se děti připravují a vzápětí účastní mistrovských basketbalových utkání v rámci kraje, ale i republikových turnajů.

V rámci kraje dívky basketbalové akademie pravidelně obsazují medailové příčky s tím, že ve sbírkách klubu je i umístění na stupni nejvyšším. Je samozřejmé, že sportovní výkonnost je jedním z měřítek, ale hlavním cílem vedení školy i vedení klubu Basket Pastelka MB je zajistit dětem v dnešní počítačové době možnost zdraví prospěšných aktivit. Proto zveme dívky do našich řad. A vůbec není podmínkou, že to musí být od první třídy. Webové stránky oddílu Basket Pastelka MB jsou vám níže k dispozici.

Další články...

Jste zde: Home Informace pro žáky a rodiče Aktuální sdělení a informace