Základní škola Pastelka Mladá Boleslav

ZŠ Pastelka Mladá Boleslav

ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA MLADÁ BOLESLAV, 17.LISTOPADU 1325, PŘÍSPĚVKOVÁ ORGANIZACE

Stránky tříd

Dopravni hřiště 4. B

DOPRAVNÍ HŘIŠTĚ

20. 9. 2017 navštívila třída 4. B dopravní hřiště. Žáci zde absolvovali teoretickou i praktickou výuku pravidel silničního provozu. Na jaře, po úspěšném zvládnutí testu, praktické zkoušky a jízdy zručnosti na kole, obdrží žáci průkaz cyklisty.

Nocování ve škole 9. A

Spaní ve škole

Pac a pusu! Dobrou! Tak toto si mohli říct navzájem žáci 9. ročníků naší školy. V noci z 23. na 24. října totiž spali ve škole. Akce zahájila přednáška pana magistra Pavla Broma, který posluchače zavedl na meziplanetární procházku vesmírem. Přednáška byla zakončena pokusem- jak vlastně funguje kometa J Tímto bychom panu Bromovi rádi poděkovali za zajímavé povídání.

Po nabytí vesmírných informací nám dost vyhládlo, takže nemohlo přijít nic jiného než…. papání J Když už jsme se konečně „nafutrovali“ vším možným, no spíš nemožným, přišel čas na další etapu večera- přesun do tělocvičny.

Když jsme si všichni ustlali své pelíšky, následovala večerní hygiena a po ní i něco z kultury… ano, odhlasován byl lehčí filmeček na dobrou noc a krásné sny J Protože by učitelé již další kulturní zábavu psychicky ani fyzicky nedali, šlo se po tomto snímku spinkat.

Ráno… toto ráno většina z nás asi nezařadí mezi ty nejrůžovější. Rozlámaní, nevyspalí, ale plni zážitků (hlavně z pofilmových snů) jsme si v 7 ráno začali stlát, česat, mýt, postupně se přesouvali do tříd a psychicky se u provizorních snídaní připravovali na následující hódně dlouhý školní den.

No co závěrem? Už se těšíme na příště J

Foto <-ZDE->

Semiramis 7. B

V pátek 10. 11. se od první do třetí vyučovací hodiny konal Semiramis. Blok byl tentokrát zaměřen na spolupráci. Žáci dělali různé aktivity a hry rozvíjející spolupráci ve dvojicích, v menších i větších skupinách. Vrcholnou aktivitou bylo přemístění celé skupiny z jedné strany třídy na druhou, a to bez mluvení a vydávání jakýchkoli zvuků, to vše bez dotknutí se země. Třída si nejen tuto aktivitu, ale také celý blok moc užila. Děkujeme tak lektorům, Kubovi a Gabče, za hezky připravený program.

foto ->ZDE<-

Co se děje v 2. A

Žáci 2.A se zúčastnili hudebního pořadu Dětská nota, vyslechli si nové písničky v podání dětského sboru Paprsek. Jako vždy byl pořad velmi zdařilý.
Nečekaně se na nás přijel do školy podívat Bovýsek.Děti s ním soutěžily a dostaly od něho pexeso s ovocem a zeleninou.
Další akcí byla pohádka O pejskovi a kočičce v DK MB. Herci vtáhli děti do děje, jeden žák z naší třídy se účastnil tancování na jevišti. Na konci pohádky se všechny děti na jevišti vyfotily.

foto ->ZDE<-

Akce ve 3. A

Žáci 3. A se zúčastnili plaveckého výcviku

8. C bruslí

12. 12. jsem se vydal se svou třídou na ledovou plochu před muzeem ŠA. Celou cestu jsem se snažil vymyslet, jak se mám zachovat, až mě uvidí žáci, jak se válím uprostřed ledové plochy (což se naštěstí nestalo) :) Byl jsem překvapený, jak téměř všichni dokáží velmi dobře bruslit. Podařilo se i namotivovat některé žáky. Mně se akce vyloženě líbila :)

by Duchek

Novinky na stránkách tříd

 • Osobnosti 3. B vol. 3

  2018-01-11 20:50:26

  Osobnosti prosince, které bychom Vám rádi představili jsou : &nbs str s s s s s ka Hercíkováong          nka Tillovág>& n n n b  Křížovánbsp ; ; ; n strong> sp;        ng /strong> p;&  éno a příjmení      la  ová Datum narození a mé znamení 6. 8. 2009 Lev   Mé oblíb dlo Bramborová kaše a kuřecí říz…

  Číst dál...

 • Úspěchy 3. B v měsíci prosinci

  2018-01-11 20:30:12

  Úspěchy 3. B v&n síci prosincisme tu s&nbs ími úspěchy naší třídy, tentokrát za měsíc prosinec. Filip Procházka sjel sám celou sjezdovku bez pádu. Radek postavil úžasnou Eiffelovu věž ve 3D puzzlích za půl dne. Kristýnka upekla se setřičkou výborné muffiny. Filip Fukárek překonal stracha přestal se bát čertů. Filip Adášek se naučil jezdit na snowbordu. Honzík sám zadělával a pln…

  Číst dál...

 • Jarmark a vanocni besidka 6. B

  2018-01-11 10:43:02

  Moc děkujeme všem dětem, rodičům a ostatním, kteří se podíleli na výrobě a organizaci vánočního jarmarku. Zvláštní poděkování si zaslouží žáci  Anna Konečná, Eli ráková, Ondřej Bosák, Agáta Pažoutová, Daniel Čvančara a Beatrice Králová.  + "__mce_tmp">    …

  Číst dál...

 • Liberec v 6. B

  2018-01-11 06:48:32

  V prosinci jsme se vydali do Liberce. Děti si nejprve prohrály v&n unaparku, pak si zahrály bowling a nakonec&nb ser game. Všechny děti si výlet moc užily.   ;  ;  ef

  Číst dál...

 • Prosinec v 6. A

  2018-01-11 06:44:33

  PŘEDVÁNOČNÍ TÝDEN V   Poslední školní týden roku 2017 nám utekl jako voda. V pond me byli v kině,  ;úterý d vali výrobky na vánoční jarmark, ve středu jsme se zúčastnili vánočního sportování a ve čtvrtek školní vánoční besídky. Odpoledne jsme prodávali výrobky na prvním školním vánočním jarmarku a předvánoční týden jsme zakončili v pátek třídní besídkou, na které nechyběly d s…

  Číst dál...

proskoly orbitstažený soubor       

Jste zde: Home STRÁNKY TŘÍD